021-66123966 تهران، میدان جمهوری، ابتدای خیابان جمهوری، بعد از اولین کوچه (مختاری) سمت چپ، پلاک 1411 طبقه 3 از ساعت 9 تا 18

همه روزه تعداد زیادی از افراد هستند که دچار مشکل و خطا در گوشی خود می شوند و نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای دارند. اما تعمیرکار حرفه ای و تعمیرگاه مجاز چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتوان به امر تعمیرات گوشی و تعمیر تخصصی تبلت شما پرداخت. در این مقاله از آموزش تخصصی تعمیرات موبایل می خواهیم برای شما این هفت نکته را بیان کنیم تا از آن اطلاع داشته باشید.

7 نکته طلایی

  1. تخصص و تجربه تعمیرکار : نکته ای که در ابتدا باید بیان شود این است که تعمیرکار موبایل باید مهارت لازم از انجام تعمیرات سخت افزار و نرم افزار را داشته باشد تا بتواند عیب دستگاه را پیدا کند و به تعمیر آن بپردازد.
  2. امانتداری : این ویژگی از عناصری می باشد که بسیاری از افراد به هنگام سپردن دستگاه های خود به تعمیرگاه ها نسبت به آن حساس هستند و تمایل دارند که بیشترین امنیت و امانتداری برای دستگاه آنان حفظ شود.
  3. سرعت عمل : اگر تعمیرگاهی نتواند در زمان لازم کار تعمیر دستگاه را انجام بدهد مسلما سبب نارضایتی مشتری می شود که تعمیرگاه مجاز حتما به این مورد توجه نماید.
  4. قطعات 100% اورجینال : بسیاری از دستگاه ها که با خرابی مواجه می شوند به علت این است که دستگاه های آنان قطعات غیر اصلی را بکار گرفته اند. استفاده از قطعات غیر اصلی و تقلبی باعث کاهش عمر دستگاه تعمیری می گردد و سبب ایجاد اختلال در سایر قسمت های دستگاه می گردد. ولی این مجموعه با استفاده از قطعات اصلی سبس بالا بردن کیفیت خدمات خود شده است.
  5. گارانتی خدمات : اگر دستگاهی برای تعمیر به یک تعمیرگاه ارسال گردد حتما باید با گارانتی تعمیر همراه باشد. فرض کنید شما برای تعمیر لپ تاپ خود به مجموعه ای مراجعه نموده اید، باید توجه داشته باشید که دستگاه تعمیری شما باید با گارانتی و ضمانت باشد.
  6. تعمیرگاه با سابقه : حتما به هنگام مراجعه به هر تعمیرگاهی نسبت به فعالیت آنان حساس باشید و مجوزهای لازم را بررسی کنید.
  7. بکارگیری تجهیزات مدرن : استفاده از دستگاه های مدرن تعمیرات موبایل سبب می شود که با کاهش بکارگیری دست به هنگام تعمیر، دستگاه با بهترین شکل ممکن تعمیر گردد.

همان طور که در بالا مشاهده نمودید به بررسی این 7 نکته طلایی پرداختیم. مجموعه آقای تعمیرات موبایل با در اختیار داشتن کلیه 7 ویژگی بالا به یکی از معتبرترین مراکز تعمرات موبایل تبدیل شده است.