10 گوشی برتر سال 2018 در هفته 52 بالاخره معرفی شد

10 گوشی برتر سال 2018 در هفته 52 بالاخره معرفی شد.یکشنبه آخرسال برای رده بندی های سالانه گوشی محسوب می شود. آقای تعمیرموبایل آخرین اخبار گوشی را منتشر کرد.

این هفته ما شاهد اختلال جزئی در بالای صفحه رده بندی‌ای هستیم که Galaxy A8s از شماره Huawei Novaya 4 به دست آورده است.در عین حال،کارخانه نووا، در این زمینه از رقبا پیشی گرفته است.

چند روز پیش Xiaomi Mi Play اعلام کرد که به سرعت در حال پیشرفت است و حتی نقطه پنالتی را نیز به خود اختصاص داده است. همچنین Redmi Note 6 Pro به فعالیت های اطراف آن متمرکز شده است و رده سوم این رده بندی را برای خود حفظ می کند.

سه برند گوشی یک رده سقوط کرده اند، هیچ تغییری بین آنها ایجاد نشده است این گوشی ها  – Galaxy A7 (2018)، Pocophone F1 و Galaxy S8 از موقعیت های پنجم تا هفتم قرار دارند.

این شرایط ممکن است در کنار آیفون 6s جدید باشد، که با توجه به سنش به یک شگفتی بی نظیر در دنیای گوشی ها مبدل خواهد بود، اما به طور منظم در نمودار است – در 9 هفته در هفته 49 و در هفته جاری بالاتر است.
Mate 20 Pro این هفته 2 درجه خود را از دست داده و در حال حاضر نهمین بار است. در همین حال، Honor 8X ، رقیب نزدیک  خود در جایگاه دهم قرار دارد که در هفته گذشته وارد این مرتبه شد، پس از آنکه به طور ناگهانی از آن خارج شد.

رده بندی گوشی های در هفته 52 سال 2018

رتبه اول                  Samsung Galaxy A8s             رکورد 45 میلیونی اپل در تولید گوشی iphone XS Max

رتبه دوم                 Xiaomi Mi Play               رکورد 45 میلیونی اپل در تولید گوشی iphone XS Max

رتبه سوم        Xiaomi Redmi Note 6 Pro  رکورد 45 میلیونی اپل در تولید گوشی iphone XS Max

رتبه چهارم       Huawei nova 4                رکورد 45 میلیونی اپل در تولید گوشی iphone XS Max

رتبه 5    Samsung Galaxy A7 (2018)     رکورد 45 میلیونی اپل در تولید گوشی iphone XS Max

رتبه 6         Xiaomi Pocophone F1     رکورد 45 میلیونی اپل در تولید گوشی iphone XS Max

رتبه 7    Samsung Galaxy S8           رکورد 45 میلیونی اپل در تولید گوشی iphone XS Max

رتبه 8    Apple iPhone 6s                  رکورد 45 میلیونی اپل در تولید گوشی iphone XS Max

رتبه 9  Huawei Mate 20 Pro       رکورد 45 میلیونی اپل در تولید گوشی iphone XS Max

رتبه 10  Huawei Honor 8X         

 

رکورد 45 میلیونی اپل در تولید گوشی iphone XS Max آخرین اخبار به روز در باره گوشی های اپل و سامسونگ و سایر برند های معتبر دردنیا در زمینه موبایل از سایت اقای تعمیر باخبر شوید 🙂

همچنین این شرکت با افتخار در زمینه تعمیرات گوشی در محل در سراسر تهران انجام میدهد. بنابراین دیگر نگران تحمل ترافیک برای پیدا کردن یک شرکت تعمیر گوشی معتبر نباشید. شما میتوانید با چند کلیک مشخصات و آدرس خود و  گوشی را در پورتال درخواست تعمیر موبایل وارد نمایید و کمتر از 2 ساعت همکاران ما با شما برای مراجعه حضوری به درب شرکت یا منزل شما حاضر خواهند شد.

 

بخوانید  معرفی گوشی سامسونگ گلکسی A02
×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها