برای تعمیرات موبایل در منطقه رستم آباد- فرمانیه دیگر نگران نباشید 🙂

اقای تعمیرات موبایل با ارائه خدمات  تعمیرات انواع موبایل در محل، با بهترین و زبده ترین کارشناسان فنی حوزه تعمیرات موبایل در محل، در خدمت شما هم وطنان عزیز می باشد. شما همشهریان عزیز منطقه رستم آباد- فرمانیه بدون مراجعه حضوری و تحمل ترافیک و الودگی هوای شهر تهران با کارشناسان اقای تعمیرات موبایل تماس بگیرید و در کمتر از 4 ساعت کارشناسان ما در محل حاضر می شوند و تعمیرات گوشی سامسونگ، اپل یا هر برند دیگری را به بهترین نحو انجام داده و دم در منزل یا شرکت شما به شما تحویل خواهند داد.

تعمیرات موبایل در منطقه رستم آباد- فرمانیه

درباره منطقه رستم آباد- فرمانیه

محله فرمانيه یکی از مناطق زیبای تهران است که از سمت شمال به خيابان شهيد لواساني (فرمانيه شرقي)، از سمت جنوب به ميدان نوبنياد (اتوبان صدر)، از سمت شرق به پاسداران و از سمت غرب به خيابان شهيد ظهيري (كامرانيه) محدود مي شود.

این محله در بين محله هاي مختلف منطقه يك، جزء محله هايي است كه هم از مساحت بيشتري نسبت به ساير محله ها برخوردار است و هم قديمي تر.از خصوصيات منحصر به فرد اين محله ميتوان به سياسي بودن آن به دليل وجود ده سفارتخانه و منازل تعداد بسياري از ديپلمات ها و سفرا در اين محله اشاره كرد كه قديمي ترين و بزرگترين سفارت (سفارتايتاليا) در اين ميان ميباشد .

اما اقای تعمیرات موبایل چه نقشی در ارائه خدمات به هم شهریان عزیز در این منطقه می کند؟

اقای تعمیرات موبایل برای شما این امکان را فراهم میکند، بدون مراجعه به مراکز تعمیر یا نمایندگی‌های رسمی، گوشی خود را به کارشناسان فنی زبده این شرکت برای تعمیر بسپارید.
اگر صاحب خودروی شخصی هستید حتما میدانید که برای تعمیر موبایل یا هر وسیله دیجیتال، ساعت‌های زیادی را بایستی درترافیک صرف کنید و حتی یک روز کامل را به این کار اختصاص دهید تا به یک شرکت معتبر در این زمینه پیدا کنید و گوشی خود را برای تعمیر به انجا بسپارید و بعد از چند روز دوباره به این شرکت به صورت حضوری مراجعه کنید و گوشی خود را تحویل بگیرید. 🙁

راه حل

این پروسه هزینه زیادی از نظر وقت و هزینه سوخت و تحمل ترافیک و کنسل کردن برنامه های کاری را برایتان به همراه خواهد داشت .برای حل این مشکل،‌ اقای تعمیرات موبایل را تاسیس کردیم تا هر شخص در کمترین زمان و به‌صورت غیرحضوری موبایل خود را تعمیر کند.

 

 

بخوانید  تعمیرات موبایل در ایلام
×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها