در قسمت قبلی 16 شغل پر درآمد سال 2017 قسمت اول به معرفی 8 شغل پر درآمد سال 2017 پرداختیم. طراحی وب، همکاری در بازاریابی، متخصص تغذیه، نویسنده کتاب های آنلاین، آموزش مجازی، متخصص تبلیغات در دنیای مجازی، تولید محتوا، تولید اپلیکیشن ساده برای کودکان 8 شغلی بودند که معرفی شد. اکنون آقای تعمیرات موبایل در این قسمت به شما 8 شغل باقی مانده را معرفی می کند که تعمیرکار تعمیرات گوشی موبایل یکی از این شغل های پر درآمد سال 2017 محسوب می گردد.

شغل های پر درآمد سال 2017

نهمین شغل پردرآمد خدمات حمل می باشد امروزه بسیاری از افراد علاقه دارند که اجسام بزرگ و گران قیمت خود را با شرکت های حمل و نقل جابجا نمایند که این کار بسیار حرفه ای و بدون ریسک توسط شرکت‌ها انجام می‌شود. شغل دهم غرفه مواد غذایی است. امروزه با رشد سرعت زندگی بسیاری از افراد زمان کافی برای خوردن صبحانه، ناهار یا شام ندارند به همین دلیل غرفه مواد غذایی با ارائه محصولات مناسب به آنان منجر به کاهش اتلاق وقت آنان می گردد.

یازدهمین شغل پر درآمد دنیا : تعمیرکار تعمیرات موبایل و تعمیرات تبلت

تعمیرات گوشی هوشمد یازدهمین شغل پر درآمد دنیا محسوب می گردد که بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است. هرچه تولید دستگاه های دیجیتال افزایش می یابد نیاز به تعمیرکاران نیز احساس می گردد به همین خاطر شغل تعمیر موبایل و تعمیرات لپ تاپ از شغل های پردرآمد سال ۲۰۱۷ محسوب می گردند در اینجا شایان ذکر است که این مجموعه با ارائه خدمت تعمیر موبایل در محل این امکان را برای مشتریان خود به وجود آورده است تا آنان بتوانند در کمترین زمان و هزینه نسبت به تعمیر گوشی خود اقدام نمایند ارسال پیک رایگان جهت دریافت گوشی معیوب و تحویل مجدد گوشی با پیک رایگان از خدمات این مجموعه می باشد. 7 نکته طلایی در تعمیرات موبایل را برای مطالعه سختی های این حرفه به شما معرفی می کنیم.

بخوانید  گوشی Huawei P اسمارت پلاس

شغل 12 تا 16 پر درآمد سال 2017

در ادامه 16 شغل پر درآمد به شغل دوازدهم می رسیم که آزادکار می باشد بدین صورت که افراد متخصص به دلیل تخصص خود در بازه زمانی خاصی در اختیار شرکتی بوده و پس از اتمام کار از شرکت خارج می‌گردند. سیزدهمین شغل ترجمه است، با پیشرفت صنعت گردشگری و آموزش زبان در سراسر دنیا نیاز به برنامه های ترجمه همزمان افزایش یافته است از این رو شغل ترجمه نیز رو به گسترش است.

چهاردهمین شغل تامین و نظارت بر منابع انسانی است. بسیاری از شرکت‌ها دارای کارمندانی هستند که در داخل شرکت به فعالیت نمی پردازند به همین خاطر سایر شرکت‌ها مسئولیت نظارت بر عملکرد آنها را برای می‌گیرند که به همین دلیل این شغل رو به افزایش است. پانزدهمین شغل آموزش نرم افزار است آموزش خصوصی نرم افزار از شغل های کم هزینه و سود آور سال ۲۰۱۷ است که سرمایه آن دانش و تخصص است. شانزدهمین شغل، مشاوره بورس به حساب می‌آید علاقه افراد به سرمایه گذاری در بورس و نداشتن دانش کافی نیاز به چنین مشاورانی را افزایش داده است. به همین دلیل مشاوره بورس از شغل های پردرآمد به حساب می آید. در پایان باید اشاره کنیم که تعمیر آیفون و تعمیر گوشی سامسونگ از دیگر خدماتی می باشد که این مجموعه تعمیرات به کاربران خود ارائه می دهد.

 

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها