09359941394 – 09197374015 info@mrmobilerepair.com

با ما در آقای تعمیرات موبایل همراه باشد؛ کوالکام که به ساخت پردازنده های گوشی های هوشمند و تبلت می پردازد، به تازگی اطلاعاتی از پردازنده اسنپدراگون ۶۷۰ انتشار داده است این کمپانی با پیشرفتی که در پردازنده های گوشی های هوشمند بوجود آورده است توانسته است قدم بزرگی در کیفیت گوشی ها بردارد اما اطلاعات اسنپدراگون ۶۷۰ توسط رولاند کوانت منتشر شده است از این اطلاعات این طور می‌شود برداشت شود که این پردازنده برای گوشی های میان رده و پرچمدار حوزه گوشی‌های هوشمند طراحی کرده است اما پیش از ۶۷۰ این کمپانی پردازنده‌ ۶۳۰ و پردازنده ۶۶۰ را به طور رسمی به کاربران و شرکتها نمایش داده است و با این پردازنده جدید تصمیم دارد گوشی های میان رده را به سرعت مناسبی برساند. مطالعه گوگل پروژه تانگو رو متوقف می کند! نیز می تواند برای شما جالب باشد.

مشخصات پردازنده اسنپدراگون ۶۷۰

اما مشخصات پردازنده چه می باشد؟ آیا پردازنده می تواند نظر کاربران را جلب نماید؟ این پردازنده توانایی انجام محاسبات سنگین را دارد؟ اما پردازنده  به عنوان نسل جدید اسنپدراگون ۶۶۰ به حساب آمده که از کیفیت مناسب و بالایی برخوردار است. طبق این اطلاعات این پردازنده بر روی نمونه اولیه در حال آزمایش بوده و بدین صورت که پردازنده یا تراشه بر روی یک درایو قرار گرفته و اطلاعات ارائه شده نیز بر مبنای همین آزمایش تستی است. تعمیرات موبایل نیازمند تخصص بالا و قطعات اصلی می باشد که این مرکز از آن برخوردار بوده و قابلیت تعویض هر نوع تراشه و پردازنده اسنپدراگون را دارا می باشد.

رزولوشن پشتیبانی شده از پردازنده اسنپدراگون ۶۷۰

بر طبق این اطلاعات پردازنده اسنپدراگون ۶۷۰ از صفحه نمایشگر با رزولوشن تصویری WQHD یا همان ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل پشتیبانی نموده همچنین می‌توانند رم ۶ گیگابایتی از نوع DDR4X را ساپورت نماید. همچنین دوربین‌های این دستگاه از کیفیت ۲۲ و ۱۳ مگا پیکسلی برخوردار است که نشان می دهد گوشی های سال ۲۰۱۸ از چه کیفیتی در پردازش برخوردار هستند و تمرکز این گوشی ها بر روی پردازش می باشد. این مرکز توانایی انجام تعمیرات موبایل در محل و آموزش تعمیرات موبایل را دارا بوده و قادر است هر نوع ایراد پرازنده ای در تبلت ها را بر طرف نمود و به تعمیرات تبلت بپردازد.