۰۹۳۵ ۹۹۴ ۱۳۹۴ - ۰۹۱۹ ۷۳ ۷۴ ۰۱۵

کمپانی ایسوس با معرفی خانوانده ذنفون ۴ سلفی پرو به مقوله عکاسی بیشتر از پیش توجه نموده است. عکاسی سلفی نیز در این دستگاه با رشد قابل قبولی برخوردار است. امروز در آقای تعمیرات موبایل می‌خواهیم به معرفی دستگاه پرداخت. طراحی زنفون چهار سلفی دارای شکلی زیبا بوده و بدنه گوشی فلزی و قاب پشتی آن نیز از جنس فلز طراحی شده است. طراحی بسیار ساده و کلاسیک است و دوربین نیز در وسط قابل پشتی قرار گرفته که در کنار فلش قرار گرفته است. اثر انگشت نیز بر روی قاب پشتی باقی می ماند. تعمیرات گوشی موبایل برای این چنین دستگاهی از حساسیت بالایی برخوردار است که باید توسط یک تعمیرکار ماهر انجام شود.

صفحه نمایش ذنفون۴ سلفی پرو

صفحه نمایش ذنفون۴ سلفی پرو در اندازه ۵.۵ اینچی می باشد. این صفحه نمایش از نوع آمولد بوده و دارای کیفیت پخش full hd بوده و رنگ ها در صفحه نمایش بسیار اشباغ بوده و رنگ مشکی آن بسیار زیاد است. نور صفحه‌ نمایش به اندازه کافی بالا بوده و مشاهده محتوا در نمایشگر مشکل نمی باشد. اگر به گوشی سونی علاقه دارید مطالعه این مطلب مشخصات گوشی سونی H8216 را به شما توصیه می کنیم.

سیستم عامل ذنفون۴ سلفی پرو

سیستم عامل گوشی ذنفون ۴ سلفی پرو نسخه ۷.۱.۱ اندروید بوده و به هنگام قفل بوده دستگاه وضعیت آب و هوا به کاربر نمایش داده می شود. همچنین یک میانبر برای توسعه دستگاه تعبیه شده است. با هر بار که روشن و خاموش نمودن دستگاه، عکس دستگاه تغییر می‌یابد. در صفحه اصلی برنامه‌های خود را میتوانید قرار دهید و اپلیکیشن‌های خود را دسته‌بندی نموده، قابلیت شخصی سازی در این نسخه از اندروید بالا بوده به طوری که می توانید در مورد نیاز دست به انجام تغییرات بزنید و عملیات شخصی سازی را برای خود به راحتی انجام بدهید مشاهده کنید این گوشی از طراحی زیبایی برخوردار است و می‌توان اینگونه بیان نمود که در تعمیرات این چنین گوشی هایی و همچنین تعمیرات تبلت و تعییرات لپ تاپ استفاده از قطعات اصلی می تواند بسیار مفید و کارساز باشد.

توصیه ما به شما این است که به هنگام انتخاب تعمیرگاه مجاز خود همواره از متخصصین این حوزه بهره ببرید تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.

شبکه اجتماعی آقای تعمیرات موبایل ، تعمیرات لپ تاپ ، تعمیر تبلت شبکه اجتماعی آقای تعمیرات موبایل ، تعمیرات لپ تاپ ، تعمیر تبلت تعمیرات اپل ایفون, تعمیرات گوشی سامسونگ , تعمیرات لپ تاپ , تعمیر تبلت