سیستم عامل iOS 12.2

سیستم عامل iOS 12.2 در حال انتشار می باشد، در حالی که iOS 12.1.3 برخی از بزرگترین مشکلات را رفع می کند.ویژگی های جدید iOS 12 از طریق به روز رسانی iOS 12.2 اضافه می شوند و اولین تغییرات نرم افزاری اپل در نیمه اول سال 2019 ارائه خواهد شد.انتظار می رود سیستم عامل iOS 13 به مدت چهار ماه به پایان برسد، بنابراین کمپانی اپل بر روی آنچه در iOS 12.2 بتا می باشد و همچنین آخرین نسخه اصلی ، iOS 12.1.3، تمرکز داررد، این است که برخی از مشکلات مربوط به iOS 12 را حل کند.به روز رسانی های iOS به طور کلی مثبت است. پشتیبانی از 70 ایموجی emojis جدید، پشتیبانی eSIM و گروه FaceTime را به عنوان بخشی از ویژگی های iOS 12.1 می توان برشمرد .

ویژگی های جدید iOS 12.2

 • توسعه دهنده جدید نسخه بتا 4 نوع دیگر ایموجی اضافه خواهد کرد.
 • طراحی کنترل پنل بسیار سبک و زیبا
 • تاریخ انتشار احتمالا در چند هفته آینده است
 • می تواند با iPads های جدید در ماه مارس / آوریل تنظیم شود
 • در توضیحاتی که از سوی اپل در مورد تغییرات iOS 12.2 beta 2 اعلام شده می توان به یک مورد تازه دیگر پی برد که اعلام بالا و یا پایین بودن ضربان قلب و یا نا منظم بودن ریتم ضربان به صورت نوتیفیکیشن می باشد.
 • در حال حاضر این نسخه فقط در اختیار کاربرانی که از حساب های توسعه دهندگی اپل استفاده می کنند قرار دارد، اما انتظار می رود که به زودی نسخه مناسب برای استفاده کاربرانی که پروفایل بتا را بر روی دستگاه های خود فعال سازی کرده اند نیز عرضه شود.
 • اگر صاحب حساب توسعه دهندگی اپل هستید می توانید نسخه جدید را از طریق مراجعه به قسمت Software Update در تنظیمات گوشی دریافت و نصب کنید.شب گذشته همزمان با انتشار نسخه آزمایشی شماره دو از iOS 12.2 ، نسخه های آزمایشی دیگر پلتفرم های شرکت اپل از جمله watchOS 5.2 ، tvOS 12.2 بتا 2 وmacOS 10.14.4 نیز فعلا در اختیار توسعه دهندگان قرار داده شده است.
بخوانید  معرفی بهترین گوشی‌های مجهز به اندروید وان

در سیستم عامل iOS 12.2 ما شاهد  Animoji بیشتر و چند پیش نمایش UI زیباتر خواهیم بود، که توسط کابر عادی شاید این ویژگی ملموس نباشد.

یکی از اصلی ترین تغییرات در iOS 12.2، چهار ایموجی انیمیشن جدید است:

 • کوسه
 • زرافه
 • جغد
 • جادوگر

تعمیر آیفون توسط آقای تعمیرات موبایل

آقای تعمیرات موبایل این افتخار را دارد که در امر تعمیر آیفون از تعمیرکارانی استفاده می نماید که دارای مدارک معتبر در زمینه تعمیرات موبایل و بخصوص تعمیر آیفون می باشند. تعمیر آیفون به دلیل تخصصی بودن و پیشرفته بودن این دستگاه ها نیازمند مهندسان با تجربه می باشد تا بتواند در کمترین زمان ممکن عیب آیفون را پیدا نموده و بتواند قطعه معیوبی را تعویض نماید. پیدا نمودن عیب و برطرف کردن آن نیازمند تخصص بوده که در هیچ دوره آموزشی قابل یادگیری نیست. تعمیرکاران این مجموعه با بهره گیری از تخصص خود به نحو احسن تعمیر آیفون و تعمیرات تبلت را انجام می دهند. ما این اطمینان را به شما می دهیم که تعمیرات آیفون را با بهترین وجه ممکن انجام بدهیم تا بتوانیم کمترین هزینه را برای شما بوجود آورده تا مجددا نیاز به تعمیر موبایل خود نداشته باشید.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها