اگر نیازمند تعمیر galaxy watch هستید در این مقاله با ما همراه باشید. ساعت های هوشمند امروزه به یکی از پرطرفدارترین و قابل استفاده ترین گجت ها تبدیل شده است. و مورد استفاده بسیاری قرار میگیرد. از همین رو فروش بالایی را به خود اختصاص میدهد و شرکتهای تولید کننده تلفن همراه هم روز به روز مدلهای جدید تر و بروزتری را به بازار عرضه میکنند.

و حتی شرکتها و برندهایی هم که تولید ساعت هوشمند را در دستور کار خود نداشتند؛ تولید ساعت هوشمند برند خود را استارت زده اند تا از رقیبان خود عقب نمانند.

تعمیر galaxy watch

تعمیر galaxi watch

شرکت بزرگ سامسونگ هم که گوشی های آن بخش مهمی از بازار تلفن همراه ایران را در اختیار خود دارد با تولید ساعت های هوشمند و روانه آن به بازار در چند سال اخیر سهمی هم از این بازار را به خود اختصاص داده است. و میشود گفت پس از ساعتهای هوشمند شرکت اپل ساعتهای هوشمند سامسونگ در رده دوم پر فروش ترین های بازار ایران قرار دارد. چرا که از کیفیت و امکانات و طراحی بسیار خوبی برخورداراند و همین دلیلی بر پرطرفدار بودن آنها میباشد.

اما اگر شما هم دارنده یکی از سری ساعتهای هوشمند سامسونگ هستید که پس از خرید و استفاده از آن با مشکلاتی اعم از نرم افزاری و یا سخت افزاری برخورد کرده اید، و به دنبال رفع مشکل آن و به دنبال یک مرکز معتبر هستید تا تعمیر galaxy watch خود را انجام دهید تا انتهای مقاله با ما باشید.

همکاران ما در مجموعه آقای تعمیرات موبایل در خدمت شما عزیزان هستند که هر گونه ایراد و مشکلی را که مربوط به ساعت هوشمند شما میباشد رفع نمایند.

بخوانید  لییست بهترین گوشی های سامسونگ گلکسی

مشکلات و ایرادات گلکسی واچ

مشکلاتی که برای این ساعت ها اکثرا ممکن است پیش بیایید شامل: در بخش نرم افزاری ایراداتی همچون ست نشدن ساعت با گوشی. یا پس از کانکت شدن قطع شدن و وصل شدن پشت سرهم Galaxy watch،  مشکل ریستارت کردن مداوم Galaxy watch،  ایرادات مربوط به نشان ندادن تماس بر روی ساعت Galaxy watch و ….

و در بخش سخت افزاری ایراداتی همچون:

مشکل بد کار کردن تاچ دستگاه Galaxy watch

مشکل باتری ساعت هوشمند

ایراد در بلوتوث دستگاه

مشکل در نگه دارنده های بند ساعت

مشکل دکمه های ساعت                                                                                               

تعمیرات چه مدلهایی در مرکز آقای تعمیرات موبایل انجام میشود؟

  Galaxy watch 6 classic 
 Galaxy watch 6
 و گلکسی watch 5 pro
 Galaxy watch 5
 Galaxy watch active 4 classic

همچنین تعمیر Galaxy watch active 4

 Galaxy watch active 3
و Galaxy watch active2 aluminum
 Galaxy watch active
و Galaxy watch
Gear sport

Gear s3classic lte

و Gear s3classic

Gear s3 frontier

Gear s3 frontier lte

یکی دیگر از قابلیتهای تعمیرات در مجموعه آقای تعمیرات موبایل تعمیرات در محل میباشد که برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. شما عزیزان میتوانید از قسمت تعمیرات در محل فرم مربوطه را تکمیل نموده تا همکاران ما با شما تماس گرفته و تکنسین را به محل شما جهت انجام تعمیر بفرستند.

بخوانید  رفع ایراد شارژ زد فولد 2

جهت دنبال کردن اخبار و رویدادهای دنیای موبایل و گجت و ساعتهای هوشمند پیج اینستاگرام آقای تعمیرات موبایل را دنبال نمایید.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها