تلفن های تماس : ۱۳۹۴ ۹۹۴ ۰۹۳۵ – ۰۱۵ ۷۴ ۷۳ ۰۹۱۹

انتشار گوشی۵G توسط T-Mobile

T-Mobile  نیز به جرگه ارائه گوشی های ۵ جی وارد شد.هر شرکت مخابراتی در سرتاسر جهان در حال کار بر روی شبکه ۵G است که میلیاردها دلار صرف این فناوری جدید، برای رقابت در تولید گوشی با این فناوری در رقابت هستند.سوال اصلی این است: کدام یک از کمپانی های موبایل در این زمینه بهتر خواهد بود؟

شبکه  ۵G چیست؟

اما شبکه  ۵G چیست؟ نسل پنجم شبکه های بی سیم، که در مدت نزدیک به یک دهه در ساخت بوده است، و در نهایت تبدیل به یک واقعیت شد.شبکه اینترنت ۵G به طور چشمگیری سریعترین سرعت اینرنت را به همراه خواهد داشت و ارتباط سریع و توانایی بالای شبکه را فراهم می کندو باعث افزایش  باورنکردنی پتانسیل می شود. شبکه اینترنتی ۵G نخستین بار  در شهرهای اطراف ایالات متحده ظاهر خواهد شد. برنامه ریزی های بسیار جامع تر در سال ۲۰۲۰ انتظار می رود.

کمپانی T-Mobileچند سال است که برای ساخت یک شبکه عظیم ۵G کار می کند.اما قادر به ادعای عنوان اولین اپراتور برای ارائه ۵G نیست.T-Mobile انتظار می رود که شبکه ۵G خود را در شهرهای مختلف کشور در سال ۲۰۱۹ ارائه دهد .

آقای تعمیرات موبایل

آخرین اخبار و مقالات معتبر و به روز درباره گوشی های اپل و سامسونگ و هواوی از ما بخواهید 🙂 .

خدمات تعمیرات موبایل آقای تعمیرات موبایل

  • تعمیرات گوشی Samsung 
  • تعمیرات انواع گوشی های Huawei
  • تعمیرات انواع گوشی های LG
  • تعمیرات انواع گوشی های ZTE
  • تعمیرات انواع گوشی های Oppo
  • تعمیرات انواع گوشی های Vivo
  • تعمیرات انواع گوشی های iPhone 12

اگر گوشی تان نیاز به تعمیر دارد و حوصله و وقت مراجعه حضوری به نمایندگی های تعمیر گوشی را ندارید، شما میتوانید با چند کلیک مشخصات و آدرس خود و  گوشی را در پورتال درخواست تعمیر موبایل وارد نمایید و کمتر از ۲ ساعت همکاران ما با شما برای مراجعه حضوری به درب شرکت یا منزل شما حاضر خواهند شد.

شبکه اجتماعی آقای تعمیرات موبایل ، تعمیرات لپ تاپ ، تعمیر تبلت شبکه اجتماعی آقای تعمیرات موبایل ، تعمیرات لپ تاپ ، تعمیر تبلت