آیفون‌ های 2020 مجهز به فناوری 5G

تمامی آیفون‌ های 2020 مجهز به فناوری 5G خواهند شد. به دلیل فروخته‌شدن بخش مودم شرکت اینتل به اپل،آیفون‌های سال ۲۰۲۰ با قابلیت پشتیبانی از فناوری 5G ارائه خواهند شد. به‌نظر می‌رسد شتاب پیشرفت این فناوری هر لحظه کُندتر می‌شود. پوشش شبکه در بهترین حالت، نقاط کور دارد و تعداد گوشی‌های دارای قابلیت پشتیبانی از فناوری 5G به تعداد انگشتان یک دست نمی‌رسد.

بخشی از سندی که به‌دست درباره اخبار آیفون ارائه شده است

  • معتقدیم هر سه مدل جدید آیفون ۲۰۲۰، بنا به دلایلی که درادامه اشاره می‌کنیم، از فناوری 5G پشتیبانی خواهند کرد.
  • پس از تصاحب بخش مودم اینتل، اپل منابع بیشتری برای توسعه‌ی فناوری 5G آیفون‌های خود دارد.
  • انتظار می‌رود قیمت گوشی‌های اندرویدی که از فناوری 5G پشتیبانی می‌کنند، در سال ۲۰۲۰ کاهش یابد و بین ۲۴۹ تا ۳۴۹ دلار باشد. باور ما بر این است که گوشی‌های اندرویدی سال ۲۰۲۰ با این بازه‌ی قیمتی، تنها از نوع sub-6GHz فناوری 5G پشتیبانی خواهند کرد. بااین‌حال، نکته‌ی مهم این است‌ که کاربران فناوری 5G را فناوری ضروری سال ۲۰۲۰ می‌دانند؛ از‌این‌رو، آیفون‌های فروخته‌شده که به‌مراتب قیمت گران‌تری خواهند‌ داشت، برای دریافت یارانه‌ی بیشتر از اپراتورها و نیز سازگاری با گرایش کاربران، قابلیت پشتیبانی از فناوری 5G را خواهند داشت.
  • سرعت توسعه‌ی فناوری 5G می‌تواند برای اکوسیستم واقعیت افزوده‌ی اپل مفید باشد.

در بخش دیگری از سند مذکور چنین آمده است:

این احتمال وجود دارد که اپل آیفون 5G را فقط با قابلیت پشتیبانی از نوع sub-6GHz فناوری 5G روانه‌ی بازار کند. sub-6GHz به‌اصطلاح فرکانس‌های میانی باند (Midband Frequencies) نیز نامیده می‌شود که محدوده‌ی بیشتری را پوشش می‌دهد؛ اما سرعت آن کمتر از نوع موج میلی‌متری است. این اقدام به‌منظور به‌دست‌آوردن سهم بیشتری از بازار با کاهش ارزش محصول در مقایسه با قیمت تعیین‌شده در بازارهایی مانند چین انجام می‌شود که تنها از این نوع فناوری 5G پشتیبانی می‌کنند. بااین‌حال، آیفون 5G که تنها از نوع Sub-6GHz پشتیبانی می‌کند و نسخه‌ای از این گوشی که هم از Sub-6GHz و هم از نوع موج میلی‌متری پشتیبانی می‌کند، به‌عنوان پروژه‌هایی مجزا در‌ نظر گرفته می‌شوند، حتی اگر مؤلفه‌های طراحی یکسانی داشته باشند.

پیش بینی تحلیل گران درمورد اپل

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند اپل به‌دلیل هزینه‌های اضافی توسعه، تنها از sub-6GHz در آیفون ارزان‌قیمت خود استفاده نخواهد کرد و درعوض، در تمامی مدل‌های ۲۰۲۰ از هر دو نوع فناوری 5G استفاده می‌کند. با توجه به اینکه داشتن مدلی از آیفون که از قابلیت‌های فناوری 5G متفاوتی بهره می‌برد، گمراه‌کننده جلوه می‌کند، پیش‌بینی این سایت منطقی به‌نظر می‌رسد. علاوه‌بر‌این، ارزان‌ترین آیفون‌ ۲۰۲۰ احتمالا ۷۵۰ دلار خواهد بود که دراین‌صورت، پشتیبانی ناقص از فناوری 5G در این گوشی‌ها پذیرفتنی به‌نظر نمی‌رسد.

آقای تعمیرات موبایل

آخرین اخبار و مقالات معتبر و به روز درباره گوشی های اپل و سونیو سونی و سایر برند های معتبر دردنیا در زمینه موبایل از سایت اقای تعمیر باخبر شوید 🙂همچنین اگر گوشی تان نیاز به تعمیر دارد شما میتوانید با چند کلیک مشخصات و آدرس خود و  گوشی را در پورتال درخواست تعمیر موبایل وارد نمایید و کمتر از ۲ ساعت همکاران ما با شما برای مراجعه حضوری به درب شرکت یا منزل شما حاضر خواهند شد.

خدمات تعمیرات موبایل آقای تعمیرات موبایل
  • تعمیرات گوشی Samsung 
  • تعمیرات انواع گوشی های Huawei
  • تعمیرات انواع گوشی های LG
  • تعمیرات انواع گوشی های ZTE
  • تعمیرات انواع گوشی های Vivo
  • تعمیرات انواع گوشی های iPhone 12

با ما تماس بگیرید :

تلفن های تماس : ۱۳۹۴ ۹۹۴ ۰۹۳۵ – ۰۱۵ ۷۴ ۷۳ ۰۹۱۹
بخوانید  مشخصات احتمالی سامسونگ گلکسی S22 اولترا
×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها