مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ

اگر قصد دارید به سراغ مطمئن ترین مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ در کشور بروید آقای تعمیرات موبایل را به شما معرفی می کنیم. همان طور که می دانید تعمیرات موبایل سامسونگ با توجه به فراوانی این محصول در بازارهای داخلی و فروش بالای آن، نیاز بسیاری از کاربران و دارندگان آن است. چه این محصول نیز به دلایل متعددی نظیر استفاده های نادرست، اتفاقات احتمالی و پیش بینی ناپذیر، نوسانات برق و … ممکن است دچار اخلال در عملکرد و خرابی گردد. این مشکلات کاربر را وادار میسازد تا به یک مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه نماید.

تعمیرات موبایل سامسونگ

تعمیرات موبایل سامسونگ یکی از خدمات و سرویس های تعمیراتی است که توسط مرکز تعمیرات موبایل آقای تعمیرات موبایل ارائه می شود. برند سامسونگ در موبایل سازی تخصص و مهارت فوق العاده ای دارد و همواره و همیشه مدل های مختلفی از این دستگاه را تولید و روانه بازار می کند. از همین جهت است که که موبایل های سامسونگ کاربران بسیار زیادی دارد که هر کدام ممکن است با مشکلاتی روبه رو شوند. به همین دلیل است که وجود مرکزی برای ارائه خدمات مربوط به تعمیر گوشی سامسونگ لازم و ضروری است.

مرکز تعمیرات موبایل آقای تعمیرات موبایل برای تعمیر تمام مدل های موبایل سامسونگ آمادگی دارد. ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری در هر یک از موبایل های سامسونگ طبیعی است و هرگز دور از انتظار نیست. خرابی های نظیر آبخوردگی، ضربه شدید، ویروسی شدن، شارژ غیر استاندارد، پر بودن حافظه گوشی و… همگی در مرکز تعمیرات موبایل آقای تعمیرات موبایل بررسی و برطرف می شود.

مرکز تعمیرات موبایل آقای تعمیرات موبایل : جایی که می توانید موبایل سامسونگ خود را در اختیار تعمیرکارانی مجرب قرار دهید

دردسرهای تعمیرات موبایل سامسونگ
 • پیدا کردن تعمیرکار مجرب و قابل اعتماد
 • درخواست هزینه گزاف از سوی تعمیرکار بدون هیچ نرخ مشخصی
 • عدم گارانتی تعمیر انجام شده
 • هدر رفتن زمان برای مراجعه به فروشگاه تعمیر موبایل
 • منتظر ماندن تا تعمیر گوشی

بسیاری دیگر از مشکلات تنها بخشی از دردسرهای تعمیرات موبایل سامسونگ یا هر گوشی دیگر محسوب می‌شوند.

مرکز تعمیرات موبایل آقای تعمیرات موبایل برای رفع این مشکلات وارد عمل شده و سرویس تعمیرات موبایل سامسونگ را با گارانتی و قیمت عالی ارائه می‌کند. با آقای تعمیرات موبایل می‌توانید بدون نیاز به خارج شدن از منزل یا محل کارتان درخواست تعمیر موبایل را ثبت نموده و ظرف کوتاه‌ترین زمان ممکن موبایل خود را با گارانتی تحویل بگیرید.

تعویض تاچ و ال سی دی موبایل سامسونگ
نشانه‌های خرابی تاچ و ال سی دی موبایل سامسونگ
 • شکستن ال سی دی
 • کار نکردن تاچ
 • روشن نشدن نمایشگر
 • سیاه شدن بخشی از تصویر
 • به وجود آمدن هاله یا خطوط رنگی بر روی نمایشگر

امکان دارد که گاهی‌اوقات بروز اختلالات نرم‌افزاری موجب فریز شدن یا هنگ کردن موبایل سامسونگ شوند اما اکثر اوقات سه عامل مهم شامل: وارد شدن فشار، ضربه و رطوبت به ال سی دی موبایل سامسونگ هستند که موجب خرابی آن می‌شوند.

گاهی‌‌اوقات امکان دارد ضربه و فشاری که به ال سی دی موبایل وارد می‌شود، در حدی باشد که چندین ترک بر روی آن به وجود بیاید اما تاچ و ال سی دی بدون هیچ مشکلی کار کند. این حالت نشان می‌دهد که تاچ و ال سی دی هیچ مشکلی پیدا نکرده است بلکه گلسی که روی آن‌ها پرس شده است، دچار شکستگی شده و باید تعویض گردد.

گاها فشار و ضربه‌ای که به نمایشگر موبایل سامسونگ وارد می‌شود خیلی زیاد است.، در این صورت می‌توانید آثار شکستگی را بر روی ال سی دی موبایل مشاهده کنید. همچنین تاچ و ال سی دی این دستگاه به طور کامل از کار می‌افتند. در این حالت حتماً باید تاچ و ال سی دی موبایل تعویض گردد. درصورتی که هر یک از این مشکلات برای تاچ و ال سی دی موبایل شما نیز به وجود آمده است تنها کافیست که عیب‌یابی، تعمیر یا تعویض آن را به مرکز تعمیرات موبایل آقای تعمیرات موبایل بسپارید.

تعمیر برد موبایل سامسونگ

یکی از دلایلی که موجب روشن نشدن موبایل سامسونگ یا خاموش شدن ناگهانی این دستگاه می‌شود، خراب شدن برد اصلی موبایل سامسونگ است که اصطلاحاً به آن مادربرد موبایل نیز می‌گویند. از آن‌جایی که برد موبایل وظیفه برقراری ارتباط بین تمامی بخش‌ها و اجزاء این دستگاه را برعهده دارد و از همه مهم‌تر تعیین‌کننده نقش و مسئولیت هر یک از قطعات موبایل است، مهم‌ترین قطعه این دستگاه می‌باشد. بنابراین بدیهی است که خراب شدن آن موجب شود که موبایل شما به دستگاهی بلااستفاده تبدیل شود.

بخوانید  تعمیرات موبایل در یافت آباد

سه عامل مهم در خراب شدن برد موبایل سامسونگ نقش دارند که شامل: وارد شدن ضربه یا فشار به موبایل سامسونگ، نفوذ رطوبت به این دستگاه و مهم‌تر از همه بروز نوسان برق در آن می‌باشند. با این وجود بهتر است برای جلوگیری از خراب شدن برد موبایل سامسونگ از وارد شدن ضربه، فشار و رطوبت به این دستگاه خودداری کنیم و هنگام شارژ کردن موبایل سامسونگ، حتماً این دستگاه را به محافظ برق متصل کنیم.

تعمیر دوربین موبایل سامسونگ
سوالاتی که هنگام بروز مشکل در دوربین موبایل سامسونگ پیش می آید
 • دلیل کرش کردن دوربین موبایل سامسونگ چیست؟
 • چرا عکس‌هایی که با دوربین موبایل سامسونگ می‌گیریم کمی تیره به نظر می‌رسد؟
 • چرا لنز دوربین گوشی سامسونگ صدا می‌دهد؟
 • دلیل فوکوس کردن خود به خود یا فوکوس نکردن دوربین موبایل سامسونگ چیست؟
 • چرا دوربین گوشی سامسونگ به صورت خودکار از حالت دوربین خارج می‌شود؟

بروز تمامی این مشکلات نشان می‌دهد که دوربین موبایل سامسونگ یا دچار مشکل نرم‌افزاری شده است یا سخت‌افزاری. بهتر است درصورت بروز هر یک از این مشکلات در دوربین موبایل سامسونگ به مرکز تعمیرات موبایل آقای تعمیرات موبایل مراجعه کنید. تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی این دستگاه به تعمیر یا تعویض دوربین آن می پردازند.

تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد موبایل سامسونگ
سوالاتی که هنگام بروز هارد این موبایل سامسونگ پیش می آید
 • چرا اطلاعات و تنظیمات موبایل سامسونگ بعد از ریست فکتوری پاک نمی‌شوند؟
 • دلیل هنگ کردن و ریستارت شدن دائم موبایل سامسونگ چیست؟
 • چرا موبایل سامسونگ بعد از فلش یا ریست فکتوری کامل خاموش می‌شود؟
 • دلیل خاموش شدن خود به خود گوشی سامسونگ چیست؟

بروز هر یک از این مشکلات در موبایل سامسونگ نشان می‌دهد که هارد این دستگاه با مشکل مواجه شده است . پس گوشی شما به تعمیرات تخصصی نیاز دارد. هارد موبایل محل ذخیره‌سازی تمامی اطلاعات شماست. پس خراب شدن آن رابطه مستقیمی با از بین رفتن و به خطر افتادن اطلاعات شما دارد.

با بروز هر یک از این علائم بدون هیچ‌گونه دستکاری، موبایل سامسونگ را جهت عیب‌یابی، تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد به مرکز تعمیرات موبایل آقای تعمیرات موبایل بسپارید. شاید فکر کنید با یکسری نرم‌افزارهایی که در دنیای وب فراوان است، می‌توانید اطلاعات هارد موبایل خود را بازگردانید اما این تصور کاملاً اشتباه است.

بخوانید  بهترین اسپیکر های گوشی های سال 2021

دستکاری کردن موبایل و نصب نرم‌افزارهایی که در دنیای وب برای بازیابی اطلاعات موبایل پیشنهاد می‌شود، تنها احتمال بازیابی اطلاعات شما را کمتر می‌کند. بنابراین بهترین راهکار این است که تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد موبایل سامسونگ را به دلیل حساسیت بالایی که دارد به متخصصان مرکز تعمیرات موبایل آقای تعمیرات موبایل واگذار کنید. درضمن فراموش نکنید که مهم‌ترین عاملی که موجب خراب شدن هارد موبایل می‌شود، وارد شدن ضربه و فشار زیاد به این دستگاه است. با این وجود بهتر است از وارد شدن هرگونه ضربه و فشار به موبایل سامسونگ خودداری کنید.

آقای تعمیرات موبایل

آخرین اخبار و مقالات معتبر و به روز درباره گوشی های اپل ، سامسونگ و هواوی و سایر برند های معتبردر دنیا در زمینه موبایل از سایت آقای تعمیرات موبایل با خبر شوید. همچنین اگر گوشی تان نیاز به تعمیر دارد وحوصله ووقت مراجعه حضوری به نمایندگی های تعمیر گوشی را ندارید،شما می توانید با چند کلیک lمشخصات و آدرس خود و گوشی را در پورتال درخواست تعمیرات موبایل وارد نمایید و کمتر از 2 ساعت همکاران ما با شما برای مراجعه حضوری به درب شرکت یا منزل شم حاضر خواهند شد.

انواع خدمات تعمیرات موبایل در مرکز تخصصی تعمیرات موبایل آقای تعمیرات موبایل

 • تعمیرات موبایل شیائومی
 • تعمیرات موبایل هواوی
 • تعمیرات موبایل سامسونگ
 • تعمیرات موبایل اپل
 • تعمیرات موبایل نوکیا
 • تعمیرات موبایل اچ تی سی
 • تعمیرات موبایل سونی
 • تعمیرات موبایل آنر
 • تعمیرات موبایل موتورولا
ارتباط با مرکز تعمیرات آقای تعمیرات موبایل 

لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم. شما عزیزان می توانید با شماره های با ما در تماس باشید

تلفن های تماس :

 • 09197374015
 • 02188904324

آقای تعمیرات موبایل را در اینستگرام دنبال کنید

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها