۰۹۱۹ ۷۳ ۷۴ ۰۱۵ - ۰۲۱ ۸۸ ۹۰ ۴۳ ۲۴ - ۰۹۳۵ ۹۹۴ ۱۳۹۴ info@mrmobilerepair.com

تعمیرات موبایل اپل

جهت تماس با مجموعه آقای تعمیرات موبایل میتوانید با شمارهای 24 43 90 88 021 – 1394 994 0935 تماس حاصل نمایید.

تعمیرات موبایل اپل یک فرایند تخصصی است که باید به دست تعمیر کاران خبره انجام شود. با وجود اینکه شرکت اپل گوشی های با کیفیتی به بازار عرضه میکند ، اما باز هم ممکن است ، این موبایل ها دارای نقص و مشکل باشند. برند محبوب اپل در دنیا طرفداران پروپاقرص خود را دارد که متعصبانه گوشی های معرفی شده این شرکت را در روز اول عرضه خریداری میکنند.

شرکت اپل هرساله گوشی های موبایل پرطرفداری با نام تجاری آیفون به بازار عرضه میکند ، این شرکت تمام تلاش خود را در جهت بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود انجام میدهد. معمولا افرادی که از موبایل اپل استفاده میکنند ، با توجه به کیفیت این برند سمت برند های دیگر از قبیل سامسونگ ، ال جی ، شیائومی و … نمیروند به این برند وفادار میشوند ، این اثر جادی کیفیت گوشی های اپل میباشد.

با این حال تعمیرات موبایل اپل در این بازار پر تب و تاب یک ضرورت است ، حتی با وجود کیفیت بالای موبایل های اپل این گوشی ها نیز خرابی دارند و به هر صورت نیاز به تعمیرات پیدا میکنند.

تعمیرات موبایل اپل باید به دست یک تعمیرات خبره انجام شود تا در آینده مجددا دچار مشکل نشود ، خرابی هایی از قبیل شکستی ال سی دی ، خرابی باتری ، شارژ نشدن گوشی موبایل و تمام مواردی که ممکن است برای گوشی موبایل پیش آید میتواند صاحب دستگاه را آزرده خاطر کند.

در صورت وجود هر گونه سوال در مورد تعمیرات موبایل اپل میتوانید با شماره های موجود در سایت آقای تعمیرات موبایل تماس حاصل نمایید ، آقای تعمیرات موبایل در خدمت شماست.

تعمیرات آیفون ۱۳

آیفون ۱۳ جدید ترین نسل آیفون های شرکت اپل است که در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شد ، مشخصات کلی آیفون ۱۳ تفاوت چندانی با آیفون ۱۲ ندارد و بیشتر مناسب کسانی است که از آیفون های قدیمی تر از ۱۱ استفاده میکنند ، مهم ترین تغییرات آیفون ۱۳ نسبت به نسل قبل میتوان به افزایش توان پردازش ، بزرگ تر شدن حسگر دوربین اصلی و افزایش توان شارژ دهی اشاره کرد.

در آیفون ۱۳ نسبت به آیفون ۱۲ از نظر ظاهری تفاوت چندانی ایجاد نشده است ، تغییرات به چینش دوربین های پشتی و رنگ بندی جذاب آیفون ۱۳ و همچنین نمایشگر با ۲۰ درصد عرض کم تر نسبت به نسل قبل خود خلاصه میشود.

سال گذشته معرفی آیفون ۱۲ و طراحی مدرن آن همه را شگفت زده کرد ، اما امسال با معرفی آیفون ۱۳ همه مایوسانه فقط به تفاوت جابه جایی دوربین پشتی اشاره کردند.

تعمیرات موبایل اپل ، آیفون ۱۳ از نظر تخصصی پیچیدگی هایی را ایجاد کرده است که تعمیرات آن را با مشکلاتی رو به رو کرده است ، با این حال با گذشت زمان تعمیرکاران این حوزه نیز با صرف زمان بیشتر و کار بر روی این گوشی موبایل میتوانند تخصص بیشتری در این زمینه بدست آورند.

گوشی موبایل آیفون ۱۳ با کیفیت و دقت ساخت بالایی ساخته شده است ، تمام قطعات با دقت بر روی هم سوار شده اند ، فریم آلومینیومی و پنل پشتی شیشه ای این موبایل باعث خوش دست شدن این موبایل شده است و حس فوقلعاده ای به کاربر خود میدهد ، بدنه براق این موبایل باعث جذب سریع چربی ها به خود میشود که باید با قاب استفاده شود ، در غیر این صورت باید از دستمال میکروفایبر جهت تمیر کردن بدنه آن استفاده کرد.

تعمیرات آیفون ۱۲

تعمیرات موبایل اپل ، آیفون ۱۲ پیچیدگی های خاص خود را دارد ، در صورتی که گوشی آیفون ۱۲ شما خراب شده است ، توجه کنید که موبایل خود را به دست تعمیر کار معتبر بسپارید تا خیالتان نسبت به تعمیر موبایل راحت شود. مشکلات گوناگونی از قبیل شکستگی ، پرش آنتن یا مشکلات نرم افزاری ممکن است برای گوشی موبایل آیفون ۱۲ اتفاق بیوفتد ، در صورتی که قصد تعمیر یا فروش گوشی خود را داشتید میتوانید با شماره های موجود در وبسایت آقای تعمیرات موبایل تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را در این زمینه دریافت کنید.

تعمیرات موبایل اپل ، آیفون ۱۲ نسبت به نسل قبل خود یعنی آیفون ۱۱ دارای پیچیدگی های قابل توجهی است ، در صورتی که قصد تعمیر موبایل خود را داشتید میتوانید با شماره های موجود در سایت آقای تعمیرات موبایل تماس حاصل نمایید.

اپل با معرفی آیفون ۱۲ همه را شگفت زده کرد ، توان پردازشی فوقلعاده ، پشتیبانی از 5G و نمایشگر OLED جزو ویژگی های اصلی آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو میباشد.

ظاهر این سری از گوشی های اپل یاد اور خاطره نسل ۴ و ۵ اپل است که با طراحی تخت و گونیایی ارگونومی و حس راحتی نسل قبل را ندارد اما به شدت جذاب و مدرن طراحی شده است.

به گفته شرکت اپل این گوشی به واسطه فناوری سرامیکی که در طراحی صفحه اصلی این موبایل استفاده شده است ، تا ۴ برابر مقاومت بیشتر برای این گوشی ایجاد کرده است.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها