درخواست آنلاین خرید گوشی گوشی خراب

اگر شما دارای گوشی خراب هستید و می خواهید آن را با بهترین قیمت بفروشید، به راحتی می توانید با درخواست آنلاین فروش گوشی کارکرده آن را به ما بفروشید.

داشتن جعبه و انتقال مالکیت ضروری می باشد در غیر اینصورت خرید نداریم

فرم خرید گوشی

آیا دستگاه شما انتقال مالکیت و جعبه دارد؟(Required)
 

آقای تعمیرات موبایل

بعد از ارسال اطلاعات سیستم خود به کارشناسان خبره شرکت آقای تعمیر موبایل پیامی به ایمیل شما مبنی بر ثبت موفقیت آمیز درخواست شما در سایت آقای تعمیر موبایل ارسال میشود . بعد از آن حتما منتظر تماس تلفنی تیم فنی شرکت باشید.همچنین شما میتوانید با شماره تماس های زیر
با ما در ارتباط باشید .

تلفن های تماس : ۱۳۹۴ ۹۹۴ ۰۹۳۵ – ۰۱۵ ۷۴ ۷۳ ۰۹۱۹

تعمیرات گوشی موبایل

تعمیرات گوشی موبایل از جمله خدماتی می باشد که در مجموعه آقای تعمیرات موبایل به کاربران ارائه می گردد. این مجموعه با اتکا به نیروی قوی و متخصص در حوزه تعمیرات گوشی موبایل توانسته است خدمات شایسته و ارزش مندی را به مشتریان و کاربران خود ارائه نماید.تعمیرات گوشی موبایل امروزه به یکی از تخصصی ترین شغل های دنیا تبدیل شده است و اگر گوشی موبایل توسط شخص تازه کار و غیر متخصص مورد تعمیر قرار گیرد حتما با ایرادات دیگری نیز همراه می گردد.

آقای تعمیرات موبایل یکی از مجهزترین مجموعه های تعمیرات موبایل در کشور محسوب می گردد که با بکارگیری تجهیزات مدرن و پیشرفته قادر به برطرف نمودن هرگونه مشکل سخت افزاری می باشد. اگر تصمیم دارید به تعمیرات گوشی موبایل بپردازید باید به خدت شما عرض کنیم که این مجموعه بهترین مکان برای تعمیرات گوشی موبایل شما محسوب می گردد.

آقای تعمیرات موبایل در اینستاگرام

بخوانید  روش های حل مشکلات بلوتوث گوشی اندروید
×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها