اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که گوشی های قدیمی خود را نگه داشته اید یا چون خراب است از فروش آن اجتناب میکنید، آقای تعمیرات موبایل تصمیم به خرید گوشی های قدیمی و خراب یا معیوب شما عزیزان با بهترین شرایط را دارد. در ادامه جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

خرید گوشی های قدیمی

وقتی اسم گوشی قدیمی می آید اولین چیزی که ب ذهن اکثر افراد می آید؛ غول زمان خود برند نوکیا است. که در زمان خود حداقل در کشور ما 80 درصد بازار را از آن خود کرده بود. و برندهای دیگری همچون موتورولا، سونی اریکسون و بلکبری و…. الباقی بازار را در دست داشتند.

بعضی از مردم از آن زمان گوشی های زیادی خریده اند اما پس از چند سال با آمدن گوشی جدید گوشی قبلی را نگه داشته و نفروخته اند. همچنان بلا استفاده و مستهلک در گوشه ای افتاده است. خبر خوب اینکه آقای تعمیرات موبایل جهت تکمیل کردن کلکسیون گوشی های قدیمی خود همچون نوکیا، موتورولا و بلک بری و …گوشی های سالم و یا حتی خراب قدیمی شما عزیزان را خریدار است.

پس از مراجعه به همکاران ما و یا ارسال دستگاه خود برای همکاران ما در مجموعه آقای تعمیرات موبایل همکاران ما پس از بررسی گوشی و شرایط انتقال مالکیت آن؛ در صورت تایید صلاحیت و انتقال مالکیت دستگاه قیمت آن را اعلام میکنیم و در صورت تایید مشتری دستگاه را از شما به بالاترین قیمت خریداری میکنیم.

همچنین میتوانید در مقابل مبلغ مورد نظر، گوشی های دکمه ای بروز موجود در بازار را از ما خریداری کنید و در صورت عدم تایید قیمت، گوشی به مشتری عزیز عودت میشود و یا در صورتی که ایراد داشته باشد تعمیر صورت میپذیرد.

بخوانید  تعمیرات گوشی موبایل در مناطق تهران

خرید گوشی های قدیمی

برندهایی همچون :

نوکیا

سونی اریکسون

موتورولا

بلکبری

زد تی ای

و برندهایی قدیمی دیگر که آن گوشی را دیگر استفاده نمیکنید و یا خراب یا معیوب است را از شما عزیزان خریداریم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با همکاران ما در مرکز آقای تعمیرات موبایل در ارتباط باشید.

برای دریافت به روز ترین اخبار تکنولوژِی روز دنیا به پیج اینستاگرام آقای تعمیرات موبایل  بپیوندید.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها