تلفن های تماس : ۱۳۹۴ ۹۹۴ ۰۹۳۵ – ۰۱۵ ۷۴ ۷۳ ۰۹۱۹

تماس با ما

آدرس : تهران خیابان جمهوری پاساژ چهارسو طبقه اول پلاک c۲۱ 
کدپستی: ۱۱۳۵۷۱۱۷۷۸
تلفن های تماس : ۱۳۹۴ ۹۹۴ ۰۹۳۵ – ۰۱۵ ۷۴ ۷۳ ۰۹۱۹

تلفن تماس : ۱۵۹ ۱۷۲ ۶۶ ۰۲۱

 

تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات موبایل ، تعمیرات لپ تاپ ، تماس با آقای تعمیرات موبایل
آدرس آقای تعمیرات موبایل ، تعمیرات موبایل در محل ، آموزش تعمیرات موبایل

تماس با ما

آقای تعمیرات موبایل سال ها تجربه و تخصص خود را در حوزه تعمیرات دستگاه های الکترونیکی بکار گرفته است تا بتواند بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه نماید. استفاده از تعمیرکاران متخصص و مجرب با مدارک معتبر علمی نشان دهنده جدیت در ارائه خدمت به کاربران خود را نشان می دهد.

این مجموعه با در اختیار داشتن تجهیزان مدرن تعمیرات قادر به برطرف نمودن هرگونه مشکل سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های الکترونیک را دارا می باشد. تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات تبلت و تعمیرات گوشی موبایل از جمله خدماتی می باشد که توسط این مجموعه به هم وطنان عزیز ارائه می گردد. تعمیرات تخصصی موبایل کار و حرفه ما می باشد پس وقت را تلف نکنید و هم اکنون با ما تماس بگیرید.

دسترسی سریع به آقای تعمیرات موبایل

این مجموعه با رعایت اصل مشتری، مکانی را به عنوان محل استقرار خود انتخاب نموده تا دسترسی به حمل و نقل عمومی سبب رفاه کاربران و مشتریان این مجموعه گردد.

در صورتی که تحت هر شرایطی نتوانستید به مرکز مراجعه نمایید می توانید از خدمات ارسال رایگان پیک به محل خود استفاده نموده و از تعمیرات موبایل در محل بهره ببرید و در صورت نیاز دستگاه شما به مرکز آورده می شود. علاقه مندانی که می خواهند به حرفه تعمیرات موبایل وارد شوند و می خواهند آموزش فوق تخصصی تعمیرات موبایل را سپری کنند توصیه می گردد که از دوره های این مرکز استفاده نمایند، چون این مرکز یک تعمیرگاه تخصصی موبایل و تجهیزات الکترونیکی می باشد.

جهت برقراری تماس با آقای تعمیرات موبایل با شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید تا کیفیت کار آقای تعمیرات موبایل را ببینید.

شماره تماس
02166172159
پیج اینستاگرام آقای تعمیرات موبایل
اینستاگرام
واتساپ
واتساپ
آپارات
آپارات