تعمیرات گوشی های جدید مانند ریلمی، وانپلاس و اوپو و … در بازار ایران انجام میشود؟

با توجه با پیشرفت فناوری و ضرورت استفاده از تکنولوژی روز، استفاده از موبایل و تبلت بسیار زیاد و امری ضروری است. و این ضرورت باعث شده در کنار غولهای تولید کننده موبایل در جهان، شرکتهایی همچون سامسونگ  اپل و…  شرکتهایی نوظهور و نوپای دیگر وارد این عرصه بشوند و سعی در رقابت با غولهای این صنعت دارند.

تعمیرات گوشی های جدید ریلمی، وانپلاس و اوپو

یکی از این برند ها برند شیائومی میباشد که بسیار موفق بوده و در حال حاضر یکی از بزرگترین رقبای سامسونگ و اپل است. و بازار را در دست دارد. در کنار شیائومی برندهای دیگری همچون اوپوو .وانپلاس.ریلمی.گوگل و…. وارد بازار شده اند ولی ب این اندازه نتوانستند بازار خود را پیدا کنند و مورد استقبال قرار بگیرند.

این مورد دلایل متعددی دارد و درحال حاضر این شرکت ها درحال تلاش برای بهبود بازار و برند خود هستند. چنین برندها وشرکتهایی وارد این عرصه میشوند و به تولید تلفن همراه میپردازند و مورد استقبال قرار نمیگیرند. علت را که جویا میشویم یکی از دلایل آن؛ خدمات پس از فروش آن برند و محصول است و این مشکل باعث میشود که مورد استقبال بازار قرار نگرفته و افول کنند.

تعمیر گوشی های ریلمی، وانپلاس و اوپو

مسئله دیگر اینکه مشتریانی که چنین گوشی هایی را تهیه کرده اند در صورت نیاز به خدمات آن برند و تامین قطعات و متعلقات دستگاه خود ب مشکل بزرگی برخواهند خورد. اما ما در مجموعه آقای تعمیرات موبایل برای رفاه حال مشتریان خود و دارندگان گوشی هایی با برندهایی همچون ریلمی، وانپلاس، اوپوو و … که قطعات و خدمات تعمیرات آنها را نیاز دارند؛ خبر خوبی دارد!

بخوانید  مشخصات گوشی سامسونگ گلکسی A01

به عزیزانی که این گوشی ها را دارید؛ مژده میدهیم که میتوانید با اطمینان هرگونه خدمات و تعمیرات گوشی های ریلمی، تعمیرات وانپلاس و اوپوو که شامل تعویض ال سی دی، باتری و تعویض سوکت شارژ، تعویض اسپیکر صدا، تعمیر هارد و…را به مجموعه ما بسپارید و با کمترین زمان و بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت دستگاه خود را تحویل بگیرید.

برای دریافت به روز ترین اخبار تکنولوژِی روز دنیا به پیج اینستاگرام آقای تعمیرات موبایل  بپیوندید.

×
واتساپ
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها