09197374015 - 02166172159 info@mrmobilerepair.com
[metaslider id="457"]
تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی ، تعمیرات موبایل در محل ، تعمیر تبلت ، تعمیر لپ تاپ

تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل با رشد فناوری و تکنولوژی روز به روز در حال رشد می باشد و تعمیرات موبایل در کشور نیز با رشد مناسبی همراه بوده است. وجود تعمیرگاه های متعدد در سطح کشور وجود دارد که به ارائه این خدمت می پردازد، آقای تعمیرات موبایل نیز با بکارگیری مهندسان و تعمیرکاران مجرب توانسته است در این حوزه به دستاوردهای مناسبی دست پیدا کند. استفاده از قطعات اورجینال و اصلی، تعمیرکاران حرفه ای، گارانتی خدمات، دستگاه های حرفه ای تعمیرات و … از ویژگی هایی می باشد که این مجموعه از آن برخوردار می باشد.

در حوزه تعمیرات موبایل بارها مشاهده شده است که دستگاه کاربران به علت اینکه توسط تعمیرکار غیر متخصص مورد تعمیر قرار گرفته است با خرابی های متعددی همراه بوده است. اکثر گوشی های این مجموعه به دلیل اینکه توسط این افراد تعمیر می شوند به این مجموعه آورده شده تا مورد تعمیر قرار بگیرند. تعمیرکاران با تجربه این مرکز با عیب یابی دقیق و درست دستگاه گوشی اقدام به تعویض قطعه معیوب می پردازند. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات موبایل باعث افزایش طول عمر گوشی می گردد و باعث کاشه خطاهای بعد از تعمیر با قطعات غیر اصلی می گردد.

از دیگر خدمات این مجموعه در این حوزه می توان به تعمیرات موبایل در محل اشاره نمود. تعمیرات موبایل در محل با توجه به درخواست کاربران و ارسال پیک رایگان به منزل و محل افراد انجام می پذیرد. تعمیرکار مرکز با مراجعه به محل زندگی افراد دستگاه معیوب را گرفته به مرکز آورده و پس انجام تعمیرات موبایل بر روی آن افدام به بازگردانی دستگاه به محل زندگی افراد می کند. کلیه این فرآیند با پیک رایگان انجام می گیرد تا کاربران متحمل هزینه های دیگری نظیر وقت نشوند.

تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی موبایل ، تعمیرات تبلت ، آقای تعمیرات موبایل ، تعمیر ال سی دی و گلس شکسته

تعمیرات موبایل تاچ و ال سی دی گوشی

دستگاه های جدید امروزی نظیر S8, iPhone X, Note 8 و … نیازمند تخصص بالا در تعمیرات می باشند. تعویض تاچ و ال سی دی موبایل در این مرکز با تاچ و ال سی دی اورجینال انجام می گیرد و کلیه خدمات تعمیرات موبایل دارای گارانتی 20 روزه می باشد و شما در صورت بروز هرگونه مشکل پس از تعمیر می توانید دستگاه تعمیری خود را به مرکز تحویل داده تا به صورت ریگان اقدام به تعمیر نماید. این مجموعه با بکارگیری خدمات منحصر به فرد خود توانسته است نظر اکثریت کاربران خود را جلب نماید.

تعمیرات تاچ و ال سی دی که شامل تعویض گلس، تعمیر سوکت تاچ، ترمیم آی سی تاچ، تعمیر سوکت ال سی دی و … می باشد با بهترین کیفیت به کاربران این مجموعه ارائه می گردد.

تعمیرات نرم افزاری موبایل

یکی از موارد شایع در حوزه تعمیرات موبایل، تعمیرات نرم افزاری موبایل می باشد. این مجموعه با داشتن مجموعه ای کامل از فایل های برندهای مختلف موبایل و در اختیار داشتن مجموعه ای کامل از باکس های تعمیراتی به تعمیرات موبایل می پردازد. اگر می خواهید اطلاعاتی درباره بررسی بلوک‌های داخلی تلفن همراه نظیر بلوک RF، بلوک AF، بلوک MCU و بلوک UI بیابید به تلفن همراه در ویکی پدیا مراجعه کنید.

از جمله تعمیرات موبایل که در حوزه نرم افزاری ارائه میگردد می توان به نصب آنتی ویروس، نصب نرم افزار، روت نمودن دستگاه، آپدیت سیستم عامل های متنوع و … اشاره نمود. البته تعمیرات نرم افزاری موبایل تنها به این موارد خلاصه نمی شود و هر گونه مشکل نرم افزاری خود را با ما در میان بگذارید.

تعمیرات سخت افزاری موبایل

تعمیرات سخت افزاری موبایل از پیشرفته ترین خدماتی می باشد که توسط ما ارائه می گردد. تعمیرات موبایل حتما باید توسط تعمیرکاران حرفه ای و با قطعات اصلی انجام گیرد. وجود دوره های آموزش تعمیرات موبایل در این مرکز با رویکرد تعمیرات سخت افزاری با کیفیت بالایی ارائه می گردد. به همین دلیل تعمیرات سخت افزاری موبایل از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

استفاده از قطعات 100 درصد اصلی و اورجینال سبب می گردد که گوشی به حالت ابتدایی خود بازگردد و همانند سابق به فعالیت خود بپردازد. توصیه ما به شما این است که با ارائه دستگاه خود به ما از صحت تعمیر به موقع دستگاه خود اطمینان پیدا کنید همچنین از دیگر خدمات ما تعمیرات تبلت و تعمیرات لپ تاپ می باشد که این حوزه نیز با گارانتی و قطعات اصلی و توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام می گیرد.

تعمیرات موبایل ، تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ، تعمیرات انواع برند گوشی موبایل ، آموزش تعمیرات موبایل ، تعمیر تبلت
تعمیر گوشی موتورولا ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی موتورولا

ضمانت و گارانتی خدمات تعمیرات نشان دهنده توانایی بالا در امر تعمیرات موبایل می باشد. تعمیر گوشی موتورلا نیازمند تخصص بالا بوده که تعمیرکاران این مجموعه با بیش از 10 سال سابقه تعمیرات و گذراندن دوره های تخصصی آموزش تعمیرات موبایل اکنون توانایی برطرف نمودن هرگونه ایراد گوشی موتورولا را دارا بوده و می توانند در کمترین زمان با بهترین کیفیت گوشی را تعمیر نمایند.

تعمیر گوشی سونی ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی سونی

این مجموعه با دراختیار داشتن تجهیزات تعمیر گوشی سونی این امکان را بوجود می آورد تا تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی سونی و تاچ وال سی دی این دستگاه ها در کمترین زمان ممکن انجام گیرد. تعمیرات موبایل سونی به دلیل کیفیت بالای ساخت گوشی های این کمپانی نیازمند دستگاه های مختص تعمیرات موبایل و تبلت سونی می باشد که این مجموعه با در اختیار داشتن آن توانایی انجام آن را دارد.

تعمیر گوشی بلک بری ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی بلک بری

کلیه خدمات تعمیرات در این مرکز دارای ضمانت 20 روزه بوده و در صورتی که دستگاه بلک بری شما پس از انجام روند تعمیرات دچار خرابی گردد آقای تعمیرات موبایل بدون دریافت هزینه ای به تعمیر گوشی بلک بری شما می پردازد. تعمیر گوشی بلک بری شامل سه بخش تعمیرات نرم افزاری بلک بری، تعمیرات سخت افزاری بلک بری، تعمیرات تاچ و ال سی دی گوشی بلک بری می شود.

تعمیر گوشی سامسونگ ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی سامسونگ

کلیه ایرادهای گوشی سامسونگ به سرعت یافت شده و سپس بوسیله تعمیرکار با تجربه مورد تعمیر قرار می گیرد. تعمیر گوشی سامسونگ در این مرکز با قطعات اصلی سامسونگ انجام می شود. کلیه خدمات تعمیر گوشی سامسونگ دارای گارانتی 20 روزه و با ضمانت انجام می شود. اگر می خواهید تعمیرات موبایل خود را با خدمات مناسب و عالی انجام دهید این مرکز را به شما معرفی می کنیم.

تعمیر گوشی ایسوس ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی ایسوس

تعمیرات سخت افزاری گوشی ایسوس با دستگاه های مدرن و امروزی انجام شده و تعمیرات نرم افزاری گوشی ایسوس نیز با باکس های مختص آن انجام می شود. تعمیر گوشی ایسوس با قطعات اصلی ایسوس در این مرکز انجام می شود. عیب یابی دستگاه با ابزارآلات تعمیرات و با سرعت بالایی انجام می گیرد. اگر می خواهید تعمیر گوشی ایسوس خود را با کیفیت بالا و خدمات مناسب انجام دهید با ما تماس بگیرید.

تعمیر گوشی نوکیا ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی نوکیا

تعمیر گوشی نوکیا نیازمند تخصص و مهارت مناسب بوده تا بتوان به عیب یابی درست دستگاه پرداخت و در نتیجه به رفع عیب سخت افزاری و نرم افزاری گوشی نوکیا پرداخت. تعمیر گوشی نوکیا توسط تعمیرکاران مجرب و حرفه ای مجموعه با قطعات اصلی و اورجینال انجام می شود. توانایی بالا در انجام تعمیرات گوشی هایی که یک مرتبه باز شده از تخصص های آقای تعمیرات موبایل می باشد.

تعمیر گوشی هواوی ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی هواوی

با رشد تعداد مخاطبان گوشی های هواوی مدل های مختلفی نیز به بازار وارد شده است. دستگاه های متنوعی موجود در بازار باعث تخصصی تر شدن تعمیر گوشی هواوی گردیده است. آقای تعمیرات موبایل با عیب یابی سریع و دقیق خود، قطعه سخت افزاری یا ایراد نرم افزاری گوشی شما را پیدا نموده و سپس با قطعات اصلی هواوی اقدام به تعمیرات موبایل شما می نماید. تعمیر گوشی هواوی به صورت کاملا تخصصی و اصولی در این مرکز انجام می شود.

تعمیر گوشی ال جی ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی ال جی

تعمیر گوشی ال جی که شامل تعمیرات سخت افزاری، نرم افزاری و تعویض تاج و ال سی دی می باشد با تجهیزات تعمیرات موبایل انجام می پذیرد. تعمیر گوشی ال جی با قطعات اصلی و اورجینال ال جی انجام شده و کلیه خدمات تعمیرات گوشی ال جی در این مرکز با گارانتی 20 روزه همراه بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل پس از انجام فرآیند می توانید دستگاه خود را به رایگان تعمیر نمایید.

تعمیر گوشی شیائومی ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی شیائومی

استفاده از قطعات اورجینال، عیب یابی سریع، گارانتی بیست (20) روزه تعمیرات، تجربه بالا، تجهیزات مدرن و … از خدماتی می باشد که توسط این مجموعه در تعمیر گوشی شیائومی ارائه می گردد. تعمیرات گوشی موبایل شیائومی توسط تیم تعمیرکاران با تجربه این مرکز انجام می گیرد. تعمیرات سخت افزاری، نرم افزاری و تعویض تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی خود را به تیم متخصص ما بسپارید.

تعمیر گوشی مایکروسافت ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی مایکروسافت

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال گوشی مایکروسافت این شرایط را بوجود می آورد که گوشی همانند روز اول خود به فعالیت بپردازد. تعمیرات گوشی مایکروسافت نیازمند تجربه و دستگاه های مختص این برند می باشد. این مجموعه با بکارگیری تعمیرکاران حرفه ای می تواند انواع گوشی های مایکروسافت را تعمیر نماید. کلیه خدمات تعمیر گوشی مایکروسافت دارای ضمانت 20 روزه می باشد.

تعمیر آیفون ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر آیفون

تعمیر آیفون یکی از تخصصی ترین خدمات ما محسوب می گردد. گوشی های آیفون به دلیل طراحی خاص و قطعات ویژه خود نیازمند تعمیرکاران مجرب و ابزارآلات خاصی می باشد تا در کنار عیب یابی دقیق قطعه معیوب بتوان آیفون را به درستی تعمیر نمود. تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری آیفون به همراه تعویض تاچ و ال سی دی گوشی آیفون با قطعات اورجینال و اصلی انجام می گیرد.

تعمیر گوشی ویندوز فون ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی ویندوز فون

ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری ویندوز فون در این مجموعه به سرعت پیدا شده و تعویض قطعه معیوب در کمتر از 45 دقیقه انجام می شود. تعمیرات گوشی موبایل ویندوز فون بدلیل ویژگی های این مدل گوشی نیازمند تخصص و دستگاه های تعمیرات مدرن بوده و استفاده از تعمیرکاران متخصص و مجرب در این حوزه منجر به برتری این مجموعه به سایر تعمیرگاه های تعمیرات موبایل گردیده است.

تعمیر گوشی ایسر ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی ایسر

استفاده از تاچ و ال سی دی اورجینال و قطعه های اصلی گوشی ایسر باعث می شود که دستگاه همانند روز اول خود کار نماید. تعمیرات گوشی ایسر شامل بخش های سخت افزار، نرم افزار و تعویض تاچ و ال سی دی می باشد. تعمیر گوشی ایسر در این مجموعه دارای گارانتی بیست روزه بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل پس از تعمیر می توانید به صورت رایگان گوشی را تعمیر نمایید.

تعمیر گوشی آلکاتل ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی آلکاتل

گوشی آلکاتل از ساخت و کیفیت مناسبی برخوردار می باشد و تعمیرات گوشی موبایل آلکاتل توسط این مجموعه انجام می پذیرد.  تعمیر گوشی آلکاتل که شامل قسمت های نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. در این مجموعه با قطعات اصلی و اورجینال انجام می پذیرد. ارائه کیفیت مناسب در امر تعمیرات و امانتداری جز اصول کاری این مجموعه می باشد که همواره مورد تاکید بوده است.

تعمیر گوشی HTC ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی HTC

تعمیرات سخت افزاری HTC، تعمیرات نرم افزاری HTC و تعویض تاچ و ال سی دی گوشی اچ تی سی در این مجموعه با قطعات اصلی و اورجینال انجام می گیرد. تعمیرات گوشی HTC از دیگر خدمات آقای تعمیرات موبایل می باشد که به صورت حرفه ای در این مجموعه ارائه می گردد. گارانتی خدمات و تضمین کیفیت قطعات نیز جز ویژگی های این مرکز به حساب می آید که به شما ارائه می گردد.

تعمیر گوشی لنوو ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی لنوو

تعمیرات گوشی لنوو دارای ضمانت بیست روزه می باشد. امانتداری و ارائه کیفیت مناسب تعمیرات جز ویژگی های این مرکز می باشد که همواره مورد تاکید بوده است. استفاده از قطعات اصلی در این مجموعه تضمین شده و ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی لنوو نیز به سرعت پیدا شده و قطعه معیوب با قطعه اصلی گوشی لنوو تعویض می گردد تا عمر دستگاه نیز افزایش یابد.

تعمیر گوشی ZTE ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی ZTE

تعمیر گوشی ZTE شامل بخش های تعمیرات نرم افزار ZTE، تعمیرات سخت افزار ZTE و تعویض تاچ و ال سی دی گوشی زد تی ای می باشد. کیفیت بالا تعمیرات و استفاده از قطعات اورجینال منجر به رضایت کاربران این مرکز قرار گرفته است. ما تلاش می کنیم تا خدمات مناسبی را به کاربران ارائه بدهیم تا بتوانند از دستگاه خود مثل روز اول استفاده نموده و متحمل هزینه اضافی نگردند.

تعمیر گوشی پاناسونیک ، تعمیر گوشی موبایل ، آقای تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی پاناسونیک

تعمیر گوشی پاناسونیک شامل تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری آن می گردد. این مرکز با دارا بدون آرشیو کاملی از قطعات  اصلی پاناسونیک قادر به تعمیر هر گونه دستگاه پاناسونیک را دارا می باشد. اگر می خواهید تعمیرات موبایل خود را با کیفیت بالا انجام بدهید ما بهترین گزینه هستیم، گارانتی بیست روزه خدمات ما باعث می گردد که کاربران از اطمینان ویژه ای نسبت به خدمات ما پیدا کنند.