021-66123966 تهران، میدان جمهوری، ابتدای خیابان جمهوری، بعد از اولین کوچه (مختاری) سمت چپ، پلاک 1411 طبقه 3 از ساعت 9 تا 18

دو کمپانی های سامسونگ و هواوی که در سال ۲۰۱۶ به اختلاف برخوردند و کمپانی هواوی از سامسونگ شکایت نمود پس از گذشت هشت ماه نتیجه رای دادگاه مبنی بر پیروزی چینی ها بر کره ای ها می باشد. از همین‌رو کمپانی سامسونگ باید سو استفاده از فناوری 4G را که توسط کمپانی هواوی و پتنت های آن انجام گرفته را متوقف نماید و برای استفاده از این فناوری و امکانات آن باید از راه‌های قانونی وارد عمل شود. مطالعه سرفیس فون مایکروسافت و اندرومدا نیز به شما توصیه می گردد.

شکایت هواوی از سامسونگ در چه زمانی صورت گرفت؟

هواوی در واقع در نیمه های سال ۲۰۱۶ بود که شکایت خود را از کمپانی سامسونگ تنظیم کرد و اعلام نمود که این کمپانی از تعدادی اختراع های هواوی سوء استفاده نموده است به همین دلیل دادگاه چین مشغول بررسی شکایت هواوی کردید و در نتیجه اقدام به اعلام نتیجه نمود که نتیجه بر وفق مراد کره ای ها اعلام نشد و آنها را محکوم نمود. بر مبنای این شکایت شرکت سامسونگ که از استاندارد 4G برخی که در تجهیزات مخابراتی و استفاده می شود و متعلق به هواوی است سو استفاده نموده و به صورت غیرقانونی از آنها استفاده نموده است . همچنین تخلف دیگری که کمپانی سامسونگ انجام داده است تاخیر در انجام مذاکره با هواوی است و علت آن نیز این طور بیان شده است که سامسونگ از سوء استفاده غیر قانونی خود مطلع بوده و حاضر نشده است که با کمپانی چینی مذاکره نماید و آگاهانه از این فناوری استفاده نموده است. مطالعه اچ تی سی U12 و نمایشگر بدون حاشیه می تواند برای شما جذاب باشد.

هواوی چه مقدار از سامسونگ دریافت می کند؟

این طور به نظر می‌رسد که اختلاف‌های این دو کمپانی بسیار پیچیده تر از آن چیزی میباشد که در رسانه ها اعلام شده است و زمان زیاد بررسی و اعلام نتیجه نیز نشان می دهد که این اختلافات بسیار است. هنوز مشخص نشده است که کمپانی هواوی چه مبلغی را به عنوان غرامت قرار است از سامسونگ دریافت نمایند پس از اعلام نتیجه دادگاه از کمپانی سامسونگ درخواست نموده است که در صورتی که می خواهد از این فناوری در تجهیزات مخابراتی خود استفاده نماید باید از راه های قانونی وارد شده و مجوزهای لازم را دریافت نمایند. تعمیرات موبایل و تعمیرات تبلت از تخصص‌های آقای تعمیرات موبایل می باشد که با تجهیزات تعمیرات موبایل انجام می گیرد.