021-66123966 تهران، میدان جمهوری، ابتدای خیابان جمهوری، بعد از اولین کوچه (مختاری) سمت چپ، پلاک 1411 طبقه 3 از ساعت 9 تا 18
تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات موبایل ، تعمیرات لپ تاپ ، تماس با آقای تعمیرات موبایل
آدرس آقای تعمیرات موبایل ، تعمیرات موبایل در محل ، آموزش تعمیرات موبایل

تماس با ما

آقای تعمیرات موبایل سال ها تجربه و تخصص خود را در حوزه تعمیرات دستگاه های الکترونیکی بکار گرفته است تا بتواند بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه نماید. استفاده از تعمیرکاران متخصص و مجرب با مدارک معتبر علمی نشان دهنده جدیت در ارائه خدمت به کاربران خود را نشان می دهد. این مجموعه با در اختیار داشتن تجهیزان مدرن تعمیرات قادر به برطرف نمودن هرگونه مشکل سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های الکترونیک را دارا می باشد. تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات تبلت و تعمیرات گوشی موبایل از جمله خدماتی می باشد که توسط این مجموعه به هم وطنان عزیز ارائه می گردد. تعمیرات تخصصی موبایل کار و حرفه ما می باشد پس وقت را تلف نکنید و هم اکنون با ما تماس بگیرید.

دسترسی سریع به آقای تعمیرات موبایل

این مجموعه با رعایت اصل مشتری، مکانی را به عنوان محل استقرار خود انتخاب نموده تا دسترسی به حمل و نقل عمومی سبب رفاه کاربران و مشتریان این مجموعه گردد. مسیرهای ارتباطی:

  • ایستگاه میدان جمهوری خط 4 BRT تهران : پیاده روی معمولی تا مرکز 5 دقیقه
  • ایستگاه شهید نواب صفوی از خط 2 و 7 مترو : پیاده روی معمولی تا مرکز 7 دقیقه
  • ایستگاه توحید از خط 4 و 7 مترو : پیاده روی معمولی تا مرکز 10 دقیقه

آدرس دقیق پستی : تهران، میدان جمهوری، ابتدای خیابان جمهوری، بعد از اولین کوچه (مختاری) سمت چپ، پلاک 1411 طبقه 3 و شماره تماس 66123966  –  66942426 – 66123998

در صورتی که تحت هر شرایطی نتوانستید به مرکز مراجعه نمایید می توانید از خدمات ارسال رایگان پیک به محل خود استفاده نموده و از تعمیرات موبایل در محل بهره ببرید و در صورت نیاز دستگاه شما به مرکز آورده می شود. علاقه مندانی که می خواهند به حرفه تعمیرات موبایل وارد شوند و می خواهند آموزش فوق تخصصی تعمیرات موبایل را سپری کنند توصیه می گردد که از دوره های این مرکز استفاده نمایند، چون این مرکز یک تعمیرگاه تخصصی موبایل و تجهیزات الکترونیکی می باشد.